Opinie o Nas

Oczyszczacze Powietrza

CZYSTE POWIETRZE Z KAŻDYM ODDECHEM

LightAir poprawia życie osób cierpiących na astmę, alergie i POChP, a także dzieci, osoby starsze i chore, które są najbardziej wrażliwe na infekcje. Oczyszczacze powietrza LightAir IonFlow skutecznie usuwają:

Oczyszczacze powietrza LightAir

Problem zanieczyszczonego powietrza dotyczy każdego z nas, często nie zdajemy sobie z tego sprawy a to z jednego prostego powodu, tego co najgorsze po prostu nie widać. Powietrze jakim oddychamy jest pełne szkodliwych drobnoustrojów, pleśni, grzybów, roztoczy kurzu, wirusów bakterii, pyłków roślin, sierści, smogu. Są one odpowiedzialne za szereg chorób układu oddechowego, alergii, astmy, złego samopoczucia, braku koncentracji, złego snu, zmian skórnych.

Skuteczna eliminacja szkodliwych dla zdrowia substancji utrzymujących się w powietrzu zmniejsza występowanie dolegliwości aż o 90%. Wysoka skuteczność przedstawionych oczyszczaczy powietrza ma bezpośrednie przełożenie na zdrowie i jakość naszego życia. Oferowane oczyszczacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia smogu, kurzu, alergenów, bakterii, pyłków roślin, grzybów, pleśni i wirusów.

Oczyszczacz powietrza zabija wirusy

Oczyszczacz powietrza – dlaczego warto używać?

Przyjmuje się, że z powodu zanieczyszczenia powietrza umiera w Polsce ponad 40 tys. osób rocznie. To ponad 12 razy więcej niż ginie wskutek wypadków drogowych.

Grupami szczególnie narażonymi na choroby związane z zanieczyszczeniami powietrza są: dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze i osoby już chorujące na choroby układu oddechowego czy krwionośnego.

Oczyszczacz powietrza w naszym otoczeniu mogą uchronić Cię od problemów zdrowotnych nie tylko domowników z alergią. Poprzez oczyszczanie powietrza możemy pozbyć się innych, szkodliwych dla zdrowia czynników, które mogą stanowić źródło powstawania alergii w przyszłości, czyli smogu, spalin, wirusów, grzybów, pleśni a nawet dymu nikotynowego.

Oczyszczacz powietrza – dlaczego warto używać?

Wyświetla od 1 do 4 z 4 produktów