Opinie o Nas
Oczyszczacze Powietrza

Oczyszczacze Powietrza

CZYSTE POWIETRZE Z KAŻDYM ODDECHEM

LightAir poprawia życie osób cierpiących na astmę, alergie i POChP, a także dzieci, osoby starsze i chore, które są najbardziej wrażliwe na infekcje. Oczyszczacze powietrza LightAir IonFlow skutecznie usuwają:

Oczyszczacze powietrza LightAir

Często nie zdajemy sobie sprawy, z jak wieloma zanieczyszczeniami mamy kontakt każdego dnia. W powietrzu, którym oddychamy, mogą znajdować się niewidoczne dla oka bakterie, wirusy, zarodniki pleśni i grzybów, pyłki roślin oraz alergeny pochodzenia zwierzęcego. Mogą one powodować między innymi problemy z oddychaniem, trudności z zasypianiem, zmiany skórne oraz ogólne złe samopoczucie. Szczególnie niebezpieczne są one dla osób cierpiących na astmę, alergików, a także osób zmagających się z nowotworami i przewlekłą obturacyjną chorobą płuc. Do grup szczególnie narażonych na choroby związane z zanieczyszczonym powietrzem należą również osoby starsze, dzieci oraz kobiety w ciąży.

Skutecznym sposobem na eliminację szkodliwych czynników będą prezentowane w naszej ofercie oczyszczacze. Skutecznie pochłaniają one zanieczyszczenia, co bezpośrednio przekłada się na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu. Badania dowodzą, iż ryzyko zachorowań i wystąpienia powikłań można w ten sposób ograniczyć aż o 90%. Nasze produkty, jako jedne z nielicznych, posiadają zdolność eliminowania wirusów grypy, która uważana jest za jedną z najbardziej niebezpiecznych chorób.

Oczyszczacz powietrza zabija wirusy

Oczyszczacz powietrza – dlaczego warto używać?

Korzystanie z urządzeń do oczyszczania powietrza może się okazać niezastąpione przez cały rok. Wiosna i lato to okres szczególnie trudny dla alergików - większość roślin właśnie wtedy uwalnia swoje pyłki, które u osób uczulonych powodują podrażnienie spojówek, katar oraz zaczerwienie skóry. Jesienią i zimą rozpoczyna się natomiast sezon grzewczy, który powoduje zwiększony ruch cząsteczek powietrza, a co za tym idzie również i zawieszonych w nim szkodliwych substancji. Kupując oczyszczacz powietrza zapewniamy sobie i swoim bliskim całoroczną ochronę przed chorobami płuc, infekcjami i alergiami.

W odróżnieniu od standardowych urządzeń do oczyszczania powietrza, nasze produkty pracują cicho i charakteryzują się niewielkim poborem energii. Wartą podkreślenia zaletą jest również ich łatwa konserwacja - wkłady wystarczy myć pod bieżącą wodą.

Oczyszczacz powietrza – dlaczego warto używać?

Wyświetla od 1 do 4 z 4 produktów