ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO RĄK BEZ UŻYCIA WODY 50 ml

Marka Chrisal

W otaczającym nas środowisku zachodzą zmiany bardzo niekorzystne dla naszej skóry. Pojawiają się ogromne ilości alergenów i bakterii chorobotwórczych, które atakują nas na każdym kroku. Wymaga to poszukiwań najskuteczniejszych sposobów ochrony naszego organizmu. Przełomem w przywróceniu naturalnej mikroflory jest zastosowanie w kosmetykach przyjaznych nam bakterii – probiotyków.

28,00 zł
Brutto
Ilość
favorite_border

Raty

Zakupy powyżej 300 zł‚ zapłacisz w ratach dzięki Przelewy24

                                                                                          HAND GEL - Żel do rąk bez użycia wody z probiotykami 50 ml

Probiotyczny żel do rąk do każdego rodzaju skóry, ze szczególnym uwzględnieniem problemu alergii, skóry atopowej ze skłonnościami do podrażnień.

Formuła preparatu to najnowsze osiągnięcie biotechnologii w higienie. Oparta jest o kompozycję żywych kultur probiotycznych bakterii odpowiednich do stosowania zewnętrznego.

ZAWARTE W ŻELU PROBIOTYKI PRZYWRACAJĄ NATURALNĄ MIKROFLORĘ SKÓRY DŁONI

Oczyszcza i dezynfekuje
Bezpieczny nawet dla bardzo delikatnej skóry
Nie wysusza
Zawarte w żelu probiotyki tworzą naturalną barierę przed patogenami i alergenami

Firma Chrisal zapewnia, że każdy kosmetyk zawiera przynajmniej 50 milionów bakterii na 1 ml, co daje gwarancję znakomitych właściwości. Mniejsza ilość znacznie obniża skuteczność preparatów.

Probiotyczne kosmetyki produkcji Chrisal jako jedyne na świecie utrzymują swoje właściwości przez minimum dwa lata. Gwarancją jest opatentowana formuła - Stabilized Probiotic Ferment (SPF)

Warto przeczytać więcej tutaj

 

 

 

Nowy
Opinie (0)