ALLERGY FREE PROBIOTYCZNY SPRAY NA ROZTOCZE KURZU DOMOWEGO 200 ml

Marka Chrisal

W otaczającym nas świecie zachodzą zmiany bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia i środowiska. Pojawiają się ogromne ilości alergenów i bakterii chorobotwórczych, które atakują nas na każdym kroku. Mikrobiologiczne czyszczenie jest pierwszym całkowicie nowym systemem, oferowanym do dogłębnego czyszczenia bez użycia środków żrących, agresywnej chemii i kosztownych nieekologicznych technologii.

114,98 zł
Brutto
Ilość
favorite_border

Raty

Zakupy powyżej 300 zł‚ zapłacisz w ratach dzięki Przelewy24

                                                                             PIP ALLERGY FREE Spray na roztocze kurzu domowego 200 ml

PIP Allergy Free jest aerozolem do wszelkiego rodzaju tekstyliów (łóżko, pościel, tapicerka, dywany, zasłony). Skutecznie likwiduje problem alergii na roztocze kurzu domowego, usuwa alergeny, redukuje patogeny

Formuła preparatu to najnowsze osiągnięcie biotechnologii w higienie. Oparta jest o kompozycję żywych kultur probiotycznych bakterii. Preparat jest biodegradowalny, niepalny, nielotny, przyjazny dla środowiska i człowieka.

Jest bardzo ekonomiczny w użyciu (stosowany na jedno łóżko o wymiarach 90x200 wystarcza na pół roku). Opatentowany skład PIP Allergy Free jest jedynym produktem i technologią na rynku do walki z roztoczem bez skażenia otoczenia środkami biobójczymi, dezynfekującymi i innymi ciężkimi substancjami chemicznymi. Testy na materacach szpitalnych wykazały bardzo wysoką redukcję patogenów (np. gronkowiec złocisty, pałeczka okrężnicy).

Opatentowany skład PIP Allergy Free to rewolucyjny produkt i technologia na rynku do zmniejszenia populacji roztoczy kurzu i przetrawienia kałowych odchodów roztoczy kurzu, bez skażenia otoczenia środkami owadobójczymi, środkami dezynfekującymi albo innymi ciężkimi, nieprzyjaznymi substancjami chemicznymi.

Produkt jest certyfikowany i zawiera 99.9% czystych sporów dobroczynnych bakterii, ujętych w „American Type Culture Collection (ATCC), laboratorium badawczym USDA EPA i Northern Regional Research Laboratory (NRRL)” i jest wolny od środków szkodliwych. Kultury bakterii zostały przetestowane na toksyczność wobec Eisenia foetida, Daphania magna, Lemna minor, szczurom, Oncorhynchus mykiss, Terrestrial Plant Seedling Emerge i zostały poświadczone przez SGS U.S. Testing Company (Fairfield, New Jersey) iż jest „wolny od jakichkolwiek toksycznych skutków w każdym z powyżej wymienionych testów”.

Skład produktu: Kompozycja żywych kultur probiotycznych bakterii, zgodna z kierunkiem i wskazówkami E.C., anionic surfactants 5%

Sposób użycia: Zawsze wstrząsnąć przed użyciem. Aplikować pionowo na powierzchnię 2-3 sekundy. Przez pierwszy tydzień codziennie, później zawsze co 3 dni. Stosować na różnego rodzaju tekstylia jak zasłony, dywany, kanapy, pościel, materace,

UNIVERSITY of GENT Wydział Nauk Biotechnicznych
i laboratorium LABMET

PIP Allergy Free jest zupełnie bezpieczny w użyciu!

Formuła preparatu to najnowsze osiągnięcie biotechnologii w higienie. Oparta jest o kompozycję żywych kultur probiotycznych bakterii odpowiednich do stosowania zewnętrznego.

Warto przeczytać więcej tutaj

 

 

Nowy
Opinie (2)
Ocena