Opinie o Nas

ANTYBAKTERYJNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 1l.

Marka Chrisal

W otaczającym nas świecie zachodzą zmiany bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia i środowiska. Pojawiają się ogromne ilości alergenów i bakterii chorobotwórczych, które atakują nas na każdym kroku. Mikrobiologiczne czyszczenie jest pierwszym całkowicie nowym systemem, oferowanym do dogłębnego czyszczenia bez użycia środków żrących, agresywnej chemii i kosztownych nieekologicznych technologii.

60,00 zł
Brutto
Ilość
favorite_border
Ostatnie sztuki w magazynie

Raty

Zakupy powyżej 300 zł‚ zapłacisz w ratach dzięki Przelewy24

                                                                              PIP DISH SOAP Płyn do mycia naczyń 1l

Bardzo wszechstronny i efektywny środek myjący wzbogacony bezpiecznymi bakteriami probiotycznymi.

Formuła preparatu to najnowsze osiągnięcie biotechnologii w utrzymaniu czystości. Oparta jest na kompozycji żywych kultur probiotycznych bakterii odpowiednich do stosowania zewnętrznego. DISH SOAP skutecznie zmywa naczynia bez konieczności używania rękawiczek. Jest delikatny i łagodny, nie powoduje podrażnień, nie wysusza dłoni. Bardzo wydajny, w pełni ekologiczny, mocno i długo się pieni. Przyjemny zapach.

Bioaktywna formuła usuwa przykre zapachy w odpływie zlewu, udrażnia odpływ zlewu, drenuje kanalizację i wspomaga przydomowe oczyszczalnie biologiczne. Nie pozostawia smug. Skuteczny w twardej wodzie.

Warto przeczytać więcej tutaj

Bardzo wydajny.

Sposób użycia:
Umyć naczynia gąbką z niewielką ilością preparatu, następnie spłukać ciepłą wodą.

Bardzo wydajny wystarcza na bardzo długi czas

 

 

 

Nowy
Opinie (0)