KONCENTRAT DO CZYSZCZENIA ANTYBAKTERYJNY / ANTYROZTOCZOWY 500 ml

Marka Chrisal

W otaczającym nas świecie zachodzą zmiany bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia i środowiska. Pojawiają się ogromne ilości alergenów i bakterii chorobotwórczych, które atakują nas na każdym kroku. Mikrobiologiczne czyszczenie jest pierwszym całkowicie nowym systemem, oferowanym do dogłębnego czyszczenia bez użycia środków żrących, agresywnej chemii i kosztownych nieekologicznych technologii.

46,00 zł
Brutto
Ilość
favorite_border

Raty

Zakupy powyżej 300 zł‚ zapłacisz w ratach dzięki Przelewy24

                                                                            PIP INTERIOR CLEANER Koncentrat do czyszczenia 500 ml

Formuła preparatu to najnowsze osiągnięcie biotechnologii w utrzymaniu czystości. Oparta jest na kompozycji żywych kultur probiotycznych bakterii odpowiednich do stosowania zewnętrznego.

Bardzo wszechstronny i efektywny środek myjący wzbogacony bezpiecznymi bakteriami probiotycznymi.

PIP Interior Cleaner to skoncentrowany, biodegradowalny płyn do czyszczenia, wzbogacony w bakterie probiotyczne, które długo działają na brud nawet po skończonym myciu, blokując działanie bakterii chorobotwórczych (patogennych).Myje oraz odtłuszcza szybko i dokładnie. Po rozcieńczeniu, preparat może być stosowany na wszelkie wodoodporne powierzchnie od mebli, poprzez drzwi, ściany, urządzenia kuchenne, parapety, okna.

Tworzy stabilne i zdrowe mikrobiologiczne środowisko; w większości przypadków zbędna jest dezynfekcja. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni, skóry rąk i ubrań. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Biodegradowalny, niepalny, nielotny, świeży miętowy zapach.

PIP Interior Cleaner to preparat o potrójnej sile działania, który pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty:

1.usunięcie z powierzchni brudu i nawet najmniejszych nieczystości na poziomie mikroskopijnym;

2.eliminacja i zapobieganie nieprzyjemnym zapachom;

3.utrzymanie zdrowej i bezpiecznej mikroflory na czyszczonych powierzchniach.


Pomiędzy jednym zastosowaniem a kolejnym, CHRISAL CHRONI POWIERZCHNIĘ NAWET DO 3 DNI dzięki tworzeniu długotrwałej powłoki organicznych probiotyków, by stworzyć bezpieczną, stabilną i wolną od zapachu przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Środki czyszczące Chrisal są także niezwykle ekonomicznie wymagają niewiele miejsca do przechowywania, ponieważ można nimi zastąpić wszystkie środki, jakich używałeś do tej pory, gdyż są bardzo mocno skoncentrowane i można je rozcieńczać 100 do 1 z ciepłą wodą. Tak więc niewielka ilość wystarcza na bardzo długi okres.

Przetestowane przez ośrodki badawcze i szpitale, środki czyszczące Chrisal PIP, są obecnie używane w ponad 30 krajach i szczególnie zalecane do efektywnego sprzątania i utrzymania czystości i higieny zarówno w domu, jak i biurze, szpitalach, restauracjach oraz wszelkich przestrzeni prywatnych i publicznych. Hasło „PIP IT!” staje się obecnie synonimem zdrowia i bezpiecznego, skutecznego sprzątania, wszędzie tam, gdzie jest to konieczne.


Chrisal PIP Interior Cleaner został wyróżniony nagrodą dla produktów przyjaznych alergikom Allergy UK Allergy Friendly Product Award.

Preparat jest biodegradowalny, niepalny, nielotny, przyjazny dla środowiska i człowieka.

Bardzo wydajny wystarcza na bardzo długi czas, uniwersalny zastępuje wszystkie dotychczas stosowane środki.

Dostępne również większe bardziej ekonomiczne opakowania 1L tutaj

Warto przeczytać więcej tutaj

Sposób użycia:
wymieszać przed użyciem. Rozcieńczać w ciepłej wodzie. Rozpylić na czyszczoną powierzchnię. Odczekać, nie dopuszczając do wyschnięcia, usunąć brud chłonną ścierką, spłukać wodą, błyszczące powierzchnie (np. INOX) wytrzeć do sucha.

Stężenia użytkowe:
pierwsze mycie: roztwór 5%,
kolejne mycia: roztwór 1- 3%,
lekkie zabrudzenia: roztwór 1%

 

 

Nowy
Opinie (1)
Ocena