Opinie o Nas

USUWA ALERGENY I PRZYKRE ZAPACHY 1l.

Marka Chrisal

W otaczającym nas świecie zachodzą zmiany bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia i środowiska. Pojawiają się ogromne ilości alergenów i bakterii chorobotwórczych, które atakują nas na każdym kroku. Mikrobiologiczne czyszczenie jest pierwszym całkowicie nowym systemem, oferowanym do dogłębnego czyszczenia bez użycia środków żrących, agresywnej chemii i kosztownych nieekologicznych technologii.

92,00 zł
Brutto
Ilość
favorite_border

Raty

Zakupy powyżej 300 zł‚ zapłacisz w ratach dzięki Przelewy24

                                                                            PIP HOME STABILIZER Likwiduje alergeny i przykre zapachy 1l.

Bardzo wszechstronny i efektywny środek myjący wzbogacony bezpiecznymi bakteriami probiotycznymi.

Formuła preparatu to najnowsze osiągnięcie biotechnologii w utrzymaniu czystości. Oparta jest na kompozycji żywych kultur probiotycznych bakterii odpowiednich do stosowania zewnętrznego.

Preparat do usuwania alergenów oraz przykrych zapachów.

Bezpieczny dla wszelkich powierzchni, materiałów, ludzi i zwierząt, przyjazny dla środowiska. Stabilizuje otoczenie, usuwa bakterie chorobotwórcze. Formuła oparta o najnowsze osiągnięcia biotechnologii w higienie. Zawiera żywe kultury probiotycznych bakterii. Preparat jest biodegradalny, niepalny, nielotny i nietoksyczny. Bardzo ekonomiczny w użyciu. Opatentowany skład PIP Home Stabilizer jest produktem i technologią na rynku do walki z patogenami i tworzenia stabilnej, zdrowej mikroflory, bez skażenia otoczenia środkami biobójczymi, dezynfekującymi i innymi ciężkimi substancjami chemicznymi.

Warto przeczytać więcej tutaj

Sposób użycia:
Wstrząsnąć przed użyciem. Zamgławiać pomieszczenie przez kilka sekund. Przez pierwszy tydzień codziennie, później minimum co 3 dni.

Przechowywanie:
Chronić przed bezpośrednim wpływem światła słonecznego i temperaturą powyżej 30°C.

Stężenia użytkowe
Do dwóch części ciepłej wody dodać jedną część wymieszanego preparatu i wstrząsnąć. Po pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów stosować stężenia 5-10%

Skład produktu:

Kompozycja żywych kultur bakterii probiotycznych, zgodna z kierunkiem i wskazówkami E.C.

Anionowe środki powierzchniowo czynne <0,5%.

Niejonowe środki powierzchniowo czynne <0,8%.

Bardzo wydajny wystarcza na bardzo długi czas

 

Nowy
Opinie (0)