Opinie o Nas

Pościel Antyroztoczowa - Alergia na Roztocza / Astma / AZS

Nie od dziś wiadomo, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Łóżko i znajdujące się na nim prześcieradła, koce, poduszki i kołdra są siedliskiem roztoczy kurzu i ich alergenów, które osiedlają się głęboko we włóknach tkanin. To koszmar alergików! Sen w takim środowisku może powodować łzawienie oczu, swędzenie skóry, katar oraz duszący kaszel prowadzący do astmy. Antyroztoczowa pościel chroni przestrzeń snu przed alergenami roztoczy kurzu domowego oraz przed ich dalszym rozmnażaniem się.

Pościel marki Alergika wykonywana jest z rewolucyjnego materiału Evolon® 100g/m2, S2 SC Soft Comfort, który zatrzymuje 100% cząstek większych od 1 mikrometra (μm). Jest to jedna milionowa metra, czy inaczej, jedna tysięczna milimetra. Dla porównania, odchody roztoczy mają wielkość od 10 do 40 mikrometrów, dlatego materiał stanowi dla nich nieprzepuszczalną barierę.

Według badań istnieje ścisły związek pomiędzy obecnością alergenów roztoczy kurzu domowego, a rozwojem uczuleń. Powodują one różne dolegliwości, takie jak astma oskrzelowa, bezsenność, zaburzenia koncentracji czy tak trudne w wyleczeniu Atopowe Zapalenie Skóry.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Pościel antyalergiczna na roztocza?

Pościel antyalergiczna na roztocza to bardzo dobry wybór dla każdego, kto chce zapewnić sobie spokojniejszy i zdrowszy sen. Produkty oferowane przez markę ALERGIKA mają certyfikaty potwierdzające ich właściwości. Pościel gwarantuje skuteczną ochronę przed roztoczami i innymi cząsteczkami, które mogłyby wywołać nieprzyjemne dolegliwości. Alergia to problem, z którym borykają się zarówno dzieci, jak i dorośli. W asortymencie mamy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego, niezależnie od wieku.

Pościel antyroztoczowa dla dzieci

Oferowana przez nasz sklep pościel antyalergiczna dla dzieci odpowiednia jest nie tylko dla dorosłych, którzy potrzebują poprawić jakość swojego snu, ale również dla dzieci. Proponujemy całe zestawy do łóżeczka malucha.

Materiał Evolon®, z którego wykonane są nasze pościele antyroztoczowe doceniła Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami, co potwierdza jego doskonałą jakość i skuteczność działania. Przygotuj swoje miejsce do spania z naszymi produktami w cenie adekwatnej do ich jakości - wybierz lepszy sen!

Spokojny i zdrowy nocny odpoczynek jest bardzo ważny dla dziecka. To nie tylko czas intensywnej regeneracji, ale przede wszystkim rozwoju. Maluch podczas snu relaksuje się, wzmacnia swoją odporność i rośnie. Jeżeli się nie wysypia, pojawiają się problemy z koncentracją, obniżonym samopoczuciem, a nawet podwyższonym poziomem stresu. Rodzice powinni pamiętać, że alergia może mieć znaczący wpływ na to, czy pociecha budzi się wypoczęta. Pościel antyroztoczowa dla dzieci jest bezpiecznym wyborem dla malucha.

Pościel dla alergików

Pościel antyalergiczna wykonana jest ze starannie dobranych materiałów. Pościel dostępna jest wielu rozmiarach. Nie mamy wątpliwości, że każda zainteresowana osoba znajdzie wymarzony produkt dla siebie. Naszym celem jest stworzenie idealnego i zdrowego miejsca do nocnego wypoczynku. Pościel jest bardzo starannie uszyta i dokładnie wykończona. Skutecznie eliminuje wszelkie roztocza i inne alergeny dodatkowo estetycznie się prezentuje.

Pościel polecamy nie tylko osobom borykającym się z różnego rodzaju alergiami, ale i bardzo wrażliwym. Pościel każdej nocy zatrzymuje drażniące cząsteczki, które utrudniają szybkie zasypianie i uniemożliwiają pełną regenerację podczas snu.