Pościel Antyroztoczowa - Alergia na Roztocza / Astma / AZS

Nie od dziś wiadomo, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Łóżko i znajdujące się na nim prześcieradła, koce, poduszki i kołdra są siedliskiem roztoczy kurzu i ich alergenów, które osiedlają się głęboko we włóknach tkanin. To koszmar alergików! Sen w takim środowisku może powodować łzawienie oczu, swędzenie skóry, katar oraz duszący kaszel prowadzący do astmy. Antyroztoczowa pościel zwiększa komfort snu i chroni przed alergenami roztoczy kurzu domowego oraz przed ich dalszym rozmnażaniem się.

Pościel produkcji Alergika wykonywana jest z rewolucyjnego i trwałego materiału Evolon®, który zatrzymuje 100% cząstek większych od 1 mikrometra (μm). Jest to jedna milionowa metra, czy inaczej, jedna tysięczna milimetra. Dla porównania, odchody roztoczy mają wielkość od 10 do 40 mikrometrów, dlatego materiał stanowi dla nich nieprzepuszczalną barierę.


Według badań istnieje ścisły związek pomiędzy obecnością alergenów roztoczy kurzu domowego, a rozwojem uczuleń. Powodują one różne dolegliwości, takie jak astma oskrzelowa, bezsenność, zaburzenia koncentracji czy tak trudne w wyleczeniu Atopowe Zapalenie Skóry.


Oferujemy szeroki wybór asortymentu do sprawdzenia poniżej

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Jak pościel antyalergiczna może pomóc?

Jest najlepszym wyborem dla każdego, kto chce zapewnić sobie niczym niezakłócony sen. Produkty oferowane przez markę ALERGIKA mają certyfikaty potwierdzające ich właściwości. Pościel gwarantuje skuteczną barierę dla wszelkich roztoczy i innych cząsteczek, które mogłyby wywołać nieprzyjemne dolegliwości. Alergia to problem, z którym borykają się zarówno dzieci, jak i dorośli. W asortymencie mamy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego, niezależnie od wieku.

Pościel antyroztoczowa dla dzieci

Oferowana przez nasz sklep pościel antyalergiczna dla dzieci odpowiednia jest nie tylko dla dorosłych, którzy potrzebują poprawić warunku snu, ale również dla dzieci. Proponujemy całe zestawy do łóżeczka malucha.

Materiał Evolon®, z którego wykonane są nasze pościele antyroztoczowe doceniła Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami, co potwierdza jego doskonałą jakość i skuteczność działania. Przygotuj swoje miejsce do spania z naszymi produktami w cenie adekwatnej do ich jakości - wybierz lepszy sen!

Poprawienie jakości snu dziecka

Spokojny i zdrowy nocny odpoczynek jest bardzo ważny dla dziecka. To nie tylko czas intensywnej regeneracji, ale przede wszystkim rozwoju. Maluch podczas snu relaksuje się, wzmacnia swoją odporność i rośnie. Jeżeli się nie wysypia, pojawiają się problemy z koncentracją, obniżonym samopoczuciem, a nawet podwyższonym poziomem stresu. Rodzice powinni pamiętać, że alergia może mieć znaczący wpływ na to, czy pociecha budzi się wypoczęta. Pościel antyroztoczowa dla dzieci jest bezpiecznym wyborem dla malucha.

Pościel dla alergików

Naszą ofertę stanowią produkty wykonane wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Pościel którą prezentujemy jest miękka, przepuszcza powietrze i dostępna jest wielu rozmiarach. Nie mamy wątpliwości, że każda zainteresowana osoba znajdzie wymarzony produkt dla siebie. Naszym celem jest stworzenie idealnego i zdrowego miejsca do nocnego wypoczynku. Pościel jest bardzo starannie uszyta i dokładnie wykończona. Skutecznie eliminuje wszelkie roztocza i inne alergeny dodatkowo estetycznie się prezentuje.

Pościel polecamy nie tylko osobom borykającym się z różnego rodzaju alergiami, ale i bardzo wrażliwym. Pościel każdej nocy zatrzymuje drażniące cząsteczki, które utrudniają szybkie zasypianie i uniemożliwiają pełną regenerację podczas snu.

Jaka jest najlepsza pościel dla alergika?

  1. Certyfikowana,.
  2. Wykonana z materiałów zatrzymujących 100% cząstek większych od 1 mikrometra (μm).
  3. Łatwa w czyszczeniu.

Czy pościel może uczulać?

Tak. Najczęstszą przyczyną jest materiał z którego wykonana została pościel. Może dochodzić do rozwoju pleśni, grzybów które następnie mogą wywoływać reakcję alergiczne. Nie dotyczy to produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu.

Jaka pościel jest najzdrowsza?

  1. Jest wykonana z barierowych surowców (materiałów) bardzo gęsto tkanych lub układanych naprzemiennie.
  2. Wykonana z materiału barierowego np z odpowiedniej wersji Evolonu