Opinie o Nas

Materac Antyalergiczny Relax Antibacterial Alergika H2

Miejscem, w którym osadza się szczególnie dużo kurzu jest łóżko, które trudno oczyścić z roztoczy gromadzących się w nim przez lata. Jeśli jesteś osobą, u której pod wpływem kontaktu z nimi uruchamiają się reakcje obronne organizmu, szczególnie powinieneś unikać przebywania w miejscach, gdzie się znajdują. Jednak w łóżku śpimy przecież codziennie – jak więc to zrobić?

Polecamy nasze wygodne materace antyalergiczne. Wykonane są ze specjalnych materiałów antybakteryjnych, które skutecznie zapobiegają rozwojowi bakterii i roztoczy. Ponadto, dla maksymalnego zachowania komfortu użytkowania do ich produkcji używa się tkanin, które nie powodują uczuleń. Są nie tylko korzystne dla zdrowia, ale również wygodne. Nie musisz martwić się o bóle pleców czy bóle głowy spowodowane źle dobranym podłożem.

Każdy materac antyroztoczowy, który proponujemy, zbudowany jest z kilku rodzajów pianek antybakteryjnych oraz pokrowca, który można zdjąć. Jest to ogromna zaleta, ponieważ dzięki temu można spokojnie go wyprać, by zawsze był świeży i wolny od kurzu. Specjalne pianki oraz pokrowiec z wszytą taśmą 3D pozwalają na lepszą wentylację wnętrza, co zapobiega rozwojowi bakterii szkodliwych dla zdrowia.

Jeśli chcesz spać w pełnym komforcie i zadbać o swoje zdrowie, wybierz specjalny materac dla alergików. Gwarantujemy, że będziesz wypoczywał spokojnie, w łóżku wolnym od roztoczy - bez niepokojących objawów.

1 produkt