Opinie o Nas

Kołdry Antyalergiczne

Kołdra antyalergiczna odgrywa bardzo ważną rolę w domu każdego alergika. Wybór odpowiedniej pościeli jest szczególnie ważny gdyż jest ona używana codziennie i ma ogromny wpływ na jakość oraz komfort naszego samopoczucia.

Antyalergiczne kołdry z tej kategorii odpowiednie są dla osób, u których nie stwierdzono alergii na roztocze kurzu domowego. Do pełnej ochrony przed rozmnażaniem się roztoczy oraz przed bezpośrednim kontaktem z ich alergenami (odchodami) produkty z tej kategorii zaleca się stosować wraz z antyroztoczowymi pokrowcami na kołdry które dostępne są pod tym odnośnikiem.

Oferowane przez nasz sklep kołdry antyalergiczne odpowiednie są nie tylko dla dorosłych, którzy potrzebują poprawić jakość swojego snu, ale również dla dzieci. Proponujemy całe zestawy do łóżeczka malucha. 

Oferujemy profesjonalne wsparcie we wdrożeniu profilaktyki antyroztoczowej. Jeżeli mają Państwo pytania związane z dobraniem odpowiednich produktów, biuro obsługi klienta zawsze służy profesjonalnym wsparciem.

 • Kołdra ANTIBACTERIAL
  109,99 zł
  Kołdra Antyalergiczna Antibacterial

  Kołdra ANTIBACTERIAL – nie śpij z bakteriamiUżywasz mydła, żelu pod prysznic, zmywasz naczynia w dobrym płynie? Twoja poduszka też powinna być ANTIBACTERIAL. Pozbądź się niechcianych drobnoustrjów ze swojej pościeli. ANTIBACT™ jest specjalnie opracowanym włóknem, które działa przeciwbakteryjnie. Poszycie kołdry minimalizuje rozwój roztoczy i ich...

  109,99 zł
 • Komplet dziecięcy kołdra i poduszka BULLERBYN MICROFIBER
  89,99 zł
  Komplet dziecięcy kołdra i poduszka BULLERBYN...

  Kołdra i poduszka dla Twojego maluszkaPrzyjście na świat nowego członka rodziny to dla wszystkich rodziców ogromne wydarzenie. Przygotowując wyprawkę dla maleństwa pamiętaj o wyborze dobrej jakości pościeli, zwracaj szczególną uwagę na skład oraz to, czy produkty posiadają specjalistyczne atesty i pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka....

  89,99 zł
Wyświetla od 1 do 2 z 2 produktów