DOSTAWY I PŁATNOŚCI

Bez obaw o zapakowanie Twojej przesyłki

Dbamy, aby nasze produkty dotarły do Ciebie bez najmniejszego uszczerbku

    

Bez niedomówień w kwestii terminu wysyłki i dostarczenia

Kompletujemy zamówienie najszybciej jak to możliwe, a 99% naszych realizacji dostarczanych jest już następnego dnia roboczego

Ułatwiamy realizację płatności – zrób to tak, jak wolisz

Klienci lubią i doceniają bezproblemowe korzystanie z mobilnej bankowości, inni wolą zapłacić za przesyłkę u kuriera. Cenimy i jednych, i drugich Klientów, dlatego proponujemy dwa sposoby płatności za zamówione towary:

online – przelewem elektronicznym lub kartą kredytową/płatniczą

za pobraniem w momencie dostarczenia przesyłki

Niezależnie od sposobu płatności nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów związanych z operacjami płatniczymi.

KURIER PRZEDPŁATA 14.99 ZŁ

KURIER POBRANIE 19,99 ZŁ

PACZKOMAT PRZEDPŁATA 14.99 ZŁ

Realizujemy wysyłkę do krajów UE. Więcej informacji o kosztach transportu pod adresem e-mail kontakt@alergika.pl lub nr tel. +48 790 897 800

Przesyłki zagraniczne wyceniamy w oparciu o wagę oraz gabaryt dlatego prosimy podczas kontaktu o podanie rodzaju produktów oraz ich ilość.

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy towaru zależny jest od wybranej formy dostawy oraz wybranej firmy kurierskiej. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia. Może on zostać wydłużony na przykład w przypadku indywidualnego zamówienia.

Kurier 

Paczki powinny zostać doręczone w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu wydania przez nas paczki kurierowi. Po nadaniu przez nas paczek dostaną Państwo na skrzynkę mailową wiadomość z informacją o numerze przesyłki. Link zawarty w wiadomości umożliwi Państwu monitorowanie drogi danej paczki.

Paczkomat

Paczki powinny zostać doręczone do wybranego paczkomatu w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu wydania przez nas paczki kurierowi. W momencie nadania paczki przez nasz sklep otrzymają Państwo wiadomość mailową lub SMS wraz z numerem przesyłki. Należy zachować dane informacje, aby móc odebrać paczkę! Podczas odbioru paczki w paczkomacie należy podać swój numer telefonu oraz kod przesyłki. Paczka czeka na odbiór przez 72 godziny od momentu otrzymania przez Państwa powiadomienia.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA.

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki z magazynu, po za indywidualnym zamówieniem którego to czas realizacji ulega wydłużeniu.

Dokładamy wszelkich starań aby wysyłka państwa zamówień była jak najszybciej i z reguły następuje ona następnego dnia roboczego.

Standardowo jednak umieszczamy na naszej stronie maksymalny czas realizacji zamówienia który wynosi 2-4 dni roboczych

 

przy płatności przelewem - od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

przy płatności kanałem elektronicznym (Przelewy 24, PayPal, PayU) - od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

przy płatności za pobraniem- od momentu złożenia zamówienia z wybraną formą płatności (za pobraniem).

Zamówienie złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00, będzie realizowane następnego dnia roboczego.

Przy zamówieniu, które składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki obowiązuje najdłuższy z podanych terminów.

Czas realizacji zamówienia to czas liczony od momentu przyjęcia zamówienia do jego wysyłki ze sklepu.

TERMIN OTRZYMANIA PACZKI PO OPŁACENIU ZAMÓWIENIA = TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY (ZALEŻNY OD FIRMY KURIERSKIEJ)

Przesyłki wysyłamy szybko i tanio.