Jak rozpoznać oryginalny produkt antyroztoczowy  wskazówki, dzięki którym odróżnisz produkt oryginalny

Jak rozpoznać oryginalny produkt antyroztoczowy wskazówki, dzięki którym odróżnisz produkt oryginalny

Jak rozpoznać oryginalny produkt antyroztoczowy?

Na rynku jest wiele produktów markowych oraz podrabianych. Niekiedy trudno jest nam rozpoznać produkt który będzie spełniał nasze oczekiwania. Jak sprawdzić czy produkt jest oryginalny? Na co zwrócić uwagę? Przygotowaliśmy wskazówki, dzięki którym będziesz w stanie sprawdzić który produkt spełni Twoje oczekiwania.

Jak odróżnić oryginał?

Markowe produkty wyróżniają się przede wszystkim elementami znakowania mniej lub bardziej rzucającymi się w oczy. Nie zawsze jednak znaczek jest gwarancją, że dany produkt jest renomowanej firmy. Coraz częściej na rynku pojawiają się niskiej jakości produkty, a wiele z nich jest bardzo podobnych do pierwowzoru które przyciągają naszą uwagę. Niekiedy to drobne niuanse przesądzają o tym, czy dany model jest autentyczny, bezpieczny oraz czy spełnia jak najlepiej swoją funkcję. Jak odróżnić pościel antyroztoczową spełniającą wszystkie funkcje związane z ochroną przed roztoczami?

1.Miejsce zakupu oraz cena

Zdarza się, że niska cena kusi. Nie zawsze niska cena równa się właściwa ochrona przeciw roztoczowa. Niestety łatwo nabyć towar niskiej jakości, czy podróbkę. Produktów renomowanych marek szukaj w oryginalnych sklepach firmowych. W sklepie internetowym www.alergika.pl  masz wyłącznie oryginalną pościel antyroztoczową, materace oraz środki czystości. Często pojawiają się promocje, więc możesz sporo zaoszczędzić. Pamiętaj, że sprawdzone miejsca pozwala Ci na bezpieczne zakupy!

2.Gwarancja i reklamacja

Jak sprawdzić czy towar jest oryginalny? Materiał oraz detale są ważne, ale niektórzy zapominają, że kupując firmowy produkt mamy na niego gwarancję oraz prawo do złożenia reklamacji, gdzie przy podróbkach nie ma o tym absolutnie mowy.

3.Wysoka jakość

Zastanawiasz się, jak rozpoznać czy antyroztoczowy pokrowiec  jest oryginalny? Szwy powinny być równe, a nitki nie mogą nieestetycznie wystawać. Przy replikach na pierwszy rzut oka widać nierówny ścieg oraz niechlujne wykończenie brzegów. Jeśli chodzi o materiał, marka Alergika jest zweryfikowanym odbiorcą oryginalnych materiałów barierowych bezpośrednio od producenta materiału. Informację te można znaleźć na stronie producenta, oraz producentem oryginalnych produktów pościelowych pod marką ALERGIKA zgodnie ze specyfikacją alergologiczną. Firmowe produkty wyróżnia wysoka jakość. Nie pojawi się wobec tego nieprzyjemny chemiczny zapach. Oryginalne produkty  w obrębie domeny www.alergika.pl można rozpoznać m.in. po szczelnym zabezpieczeniu taśmy suwakowej taśmą antyroztoczową występującą po obu stronach zamka błyskawicznego. Szczegóły poniżej na załączonej ilustracji. W przypadku braku takiego zabezpieczenia pokrowce nie będą w 100% szczelne a alergeny będą wydostawać się na zewnątrz co spowoduje wdychanie ich przez osobę uczuloną.

4. Materiał

Materiały antyroztoczowe nawet o tej samej nazwie występują w kilkudziesięciu różnych wariantach o różnym przeznaczeniu, różnej szczelności, grubości oraz różnym od siebie stopniu filtracji. Marka ALERGIKA  od lat wykorzystuje surowce najwyższej jakości co przekłada się na komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Oryginalna pościel antyroztoczowa dla alergików dostępna jest w sklepie internetowym  www.alergika.pl