Probiotyczne Środki Czystości

Probiotyczne Środki Czystości

Poznaj nowych przyjaciół jakimi są bakterie probiotyczne.

Nasze produkty zawierają bakterie probiotyczne, w skrócie nazywane przez nas CS4.

Kompleks CS4 to połączenie 4 gatunków bakterii z rodziny Bacillus.

Fakty dotyczące kompleksu bakterii probiotycznych CS4

1. Wyselekcjonowane mikroorganizmy NATURALNE

2. Opracowane we współpracy z naukowcami z Belgii, Holandii i Bułgarii.

3. BEZPIECZNE dla ludzi, zwierząt i środowiska.

4. DOMINUJĄCE - rywalizują o pożywienie z bakteriami patogennymi, i mikroorganizmami jak roztocze kurzu domowego. Utrzymują się, zmniejszając liczbę szkodliwych mikroorganizmów.

5. Po zaaplikowaniu bakterie CS4 rozpoczynają aktywne żywienie w czasie do 6 dni (żywienie = czyszczenie, neutralizowanie)

6. Tylko jedna aplikacja zawiera około 100 milionów bakterii probiotycznych, które zwalczają roztocza i bakterie patogenne.

7. Formują probiotyczną osłonę, której nie da się zmyć.

CHEMICZNE ŚRODKI CZYSTOŚCI A PROBIOTYCZNE ŚRODKI CZYSTOŚCI - CZYM SIĘ RÓŻNIĄ

a) Efekt krótkoterminowy środków chemicznych i dezynfekujących jest taki, że likwidują zarówno bakterie szkodliwe, jak i te pożyteczne. Gdy przestają działać po maks. 3-4 godzinach - w zależności od produktu), ma miejsce odwrotny efekt. na wyczyszczonych powierzchniach pojawiają się silniejsze bakterie patogenne w jeszcze większej liczbie. chemiczne środki czyszczące nie są skuteczne w dłuższej perspektywie.

b) Natomiast środki probiotyczne powodują, że w krótkim czasie znacząco zmniejsza się liczba szkodliwych bakterii, a bakterie pożyteczne nie są eliminowane. ich działanie jest długotrwałe - bakterie probiotyczne działają aktywnie przez około 5-6 dni, zapobiegając jednocześnie ponownemu pojawianiu się bakterii szkodliwych, alergenów.

https://alergika.pl/antyalergiczne-srodki-czystosci-z-probiotykami