Antyroztoczowy Pokrowiec na Materac z Jonami Srebra AG+

Marka Alergika

Połączenie tej tkaniny o właściwościach barierowych z unikalnymi wartościami antybakteryjnymi jonów srebra stanowi doskonałą ochronę naturalnej flory bakteryjnej naskórka. Produkty z dodatkiem jonów srebra są wskazane dla niemowląt, seniorów i osób szczególnie wrażliwych. Warstwa Derma Silver gwarantuje higieniczny sen, ponieważ neutralizuje szkodliwe bakterie. Natomiast tkanina Evolon zawdzięcza swoją skuteczność konstrukcji opartej na włóknach 200-krotnie cieńszych od ludzkiego włosa, które stanowią dla bakterii, grzybów i pleśni nieprzekraczalną granicę.

WSKAZANIA: alergia, astma, atopowe zapalenie skóry, odleżyny, skóra wrażliwa skłonna do podrażnień, nadmierna potliwość

ALERGIKA jako wyłączny i jedyny w Polsce i Europie producent antyroztoczowej pościeli z jonami srebra AG+ rekomenduje

232,61 zł
Brutto
Wybierz rozmiar: 60 x 120 x 10
Ilość
favorite_border

Raty

Zakupy powyżej 300 zł‚ zapłacisz w ratach dzięki Przelewy24

Nie ma Twojego rozmiaru?

Napisz do nas

Pokrowiec barierowy na materac z serii Derma Silver Ag+

Antyroztoczowy / Antyalergiczny / Antybakteryjny

Uczulenie na kurz może znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Drobnoustroje w nim zawarte przyczyniają się w wielu przypadkach do rozwoju alergii, astmy oskrzelowej, alergii skórnych oraz AZS. Aby się przed nimi chronić, warto stosować najskuteczniejsze metody przeciwdziałania. Należą do nich między innymi nasze pokrowce antyalergiczne.

Pokrowiec dedykowany alergikom posiada zwartą i gęstą strukturę mikro włókien. Blokuje ona przedostawanie się martwej tkanki do wnętrza posłania. Dzięki czemu skutecznie odcina insekty od pokarmu. Sekretem skuteczności wyrobu jest rewolucyjna tkanina Evolon® w wersjii S2 czyli włóknami 200-krotnie cieńszymi od ludzkiego włosa, z mikro kanalikami które, dzięki odpowiedniemu ułożeniu budują siec, wewnątrz której roztocza obumierają a ich alergeny nie wydostają się na zewnątrz. Mikro kanaliki zapewniają również doskonałą cyrkulację dzięki czemu produkt jest oddychający, co jest szczególnie ważne dla osób z nadmierną potliwością. Dzięki temu rozwiązaniu nasze produkty są całkowicie nie szeleszczące..

Jony srebra ułatwiają życie osobom borykającym się z alergiami

Srebro już od bardzo dawna jest stosowane jako środek antybakteryjny. Jego właściwości potwierdza powszechne użycie w branży medycznej oraz wielu innych gałęziach gospodarki. Szczególnie tych mających związek z żywnością, srebro jest obecne w lodówkach, wykorzystuje się je także do produkcji sztućców oraz opakowań. Aby nieco ułatwić życie osobom borykającym się z różnego typu alergiami, jony srebra wprowadzono także do pościeli.

Seria pościeli Derma Silver stała się jedną z najważniejszych tkanin pościelowych oraz pokrowców ochronnych na materac dedykowanych alergikom.

Pokrowiec na materac dla alergików-nie tylko skuteczność, ale również bezpieczeństwo

Tkanina Evolon® w wersji S2 jest produkowana w naturalnych warunkach. W procesie obróbki nie są wykorzystywane żadne szkodliwe substancje chemiczne. Kleje, rozpuszczalniki i syntetyczne barwniki są zabronione. Posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty (między innymi prestiżowy Oeko-Tex oraz nagrodę Fundacji Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami ECARF). Pokrowiec DERMA SILVER znajduje zastosowanie w domowych sypialniach i miejscach, które wymagają zapewnienia szczególnych warunków sanitarnych np: salach szpitalnych.

Pokrowiec na materac z jonami srebra antyroztoczowy, antyalergiczny

Jako wypełnienie pokrowca producent zaleca linię materacy antyroztoczowych z serii Antibacterial Cooling Gel Memory Foam. Materace z tej serii wspomagają właściwości pokrowca, jednocześnie zachowując doskonałe parametry ortopedyczne. Więcej informacji tutaj.

Najwyższy stopień filtracji roztoczy

Pokrowiec antyroztoczowy na materac – wygoda użytkowania

Evolon® w wersji Derma Silver z Jonami Srebra to tkanina bardzo miękka i niezwykle przyjemna w dotyku. U osób o wrażliwej skórze nie będzie ona powodować podrażnień ani otarć. Włókna są bardzo cienkie, dzięki czemu materiał szybko wysycha. Jego budowa zapewnia również przepuszczalność powietrza na poziomie 20,0 l / (dm2 * min). Zapobiega to odkładaniu się wilgoci, która tworzy środowisko sprzyjające rozwojowi niektórych szkodliwych dla zdrowia organizmów.

Antyroztoczowe pokrowce zakłada się wygodnie i bez wysiłku, są wyposażone w zamek błyskawiczny.

Wymagana częstotliwość prania to 2-3 razy do roku bez użycia środków zmiękczających. Z powodzeniem można to zrobić w pralce automatycznej bez utraty właściwości. Evolon® wersja Derma Silver z Jonami Srebra jest tkaniną niezwykle wytrzymałą i nawet po wielu praniach nie traci swoich właściwości. Wzbogacenie pokrowca Jonami Srebra sprawia, że wykazuje on szczególną odporność na pranie nawet w 60 stopniach.

Przy zalecanej częstotliwości prania Jony Srebra mogą utrzymywać się nawet do 12 lat.

Evolon® występuje w kilkudziesięciu wariantach o różnym przeznaczeniu oraz różnym stopniu filtracji. Oznacza to, że nie każdy wariant nadaje się na pokrowiec antyroztoczowy oraz nie każda wersja posiada taki sam stopień ochrony. Dlatego ważne jest, aby wybrać wersję pokrowca od renomowanego producenta. Marka ALERGIKA jako producent pokrowców i pościeli antyalergicznej jest zweryfikowanym odbiorcą oryginalnego materiału Evolon® bezpośrednio od producenta materiału firmy Freudenberg. W związku z tym mają państwo gwarancję nabycia oryginalnego produktu z najwyższym stopniem ochrony zgodnej z państwa oczekiwaniami. Na rynku funkcjonuje coraz więcej zamienników pościeli barierowej. Występują pod podobną nazwą np. Evelon. Działanie prozdrowotne tych produktów jest wątpliwe, a wręcz może się przyczynić do zaostrzenia alergii oraz astmy.

Pościel Antyroztoczowa w wersji Derma Silver z Jonami Srebra jest dostępna tylko i wyłącznie w sklepie ALERGIKA. Jesteśmy wyłącznym i jedynym producentem na rynku polskim i zagranicznym który uszlachetnia tkaninę Evolon® Jonami Srebra AG+

Ważne-ALERGIKA jest producentem oryginalnych artykułów pościelowych pod własną marką zgodnie ze specyfikacją alergologiczną.

Oryginalne produkty (pokrowce) w obrębie domeny www.alergika.pl można rozpoznać m.in. po szczelnym zabezpieczeniu taśmy suwakowej taśmą antyroztoczową występującą po obu stronach zamka błyskawicznego.

Taśma chroni przed przedostaniem się alergenów  Zamek błyskawiczny w pokrowcu na materac

Uwaga - materiały barierowe stosowane do produkcji pokrowców występują w bardzo wielu wariantach o różnym przeznaczeniu oraz różnym stopniu filtracji. Gwarancja skutecznej ochrony przeciwroztoczowej dotycząca produktów występujących pod marką ALERGIKA obejmuje tylko i wyłącznie produkty zakupione w sklepie Alergika w obrębie domeny www.alergika.pl

Pokrowce antyalergiczne na materac możemy polecić nie tylko uczulonym na kurz, ale i wszystkim osobom, które cenią sobie wysoką jakość snu oraz bezpieczeństwo. Doskonale sprawdzą się one zarówno w domowych sypialniach jak i placówkach służby zdrowia. Nasze propozycje stosować można zarówno samodzielnie jak i w zestawie ze standardowymi prześcieradłami.

Bariera mikrowłókien pokrowca antyroztoczowego Alergika

Od 2 do 30 razy lżejszy od tradycyjnych materiałów.

Pokrowiec stosujemy jako barierę ochronną dla przenikania alergenów z zewnątrz, jak i do wewnątrz materaca i może być stosowany w wariantach:

1.(materac + pokrowiec ALERGIKA)

2.(materac + pokrowiec ALERGIKA + zwykłe prześcieradło)

Zamek błyskawiczny zabezpieczony od wewnątrz zapewnia dodatkową barierę przed roztoczami.

Możliwość wielokrotnego prania w temperaturze do 60°C bez utraty właściwości materiału.

Zalecana częstotliwość prania pokrowca: 2-3 razy do roku.

Podczas prania nie dodawać środków zmiękczających!

W profilaktyce antyroztoczowej rekomendujemy stosowanie antyalergicznych środków czystości na bazie wody z probiotykami. Więcej informacji znajdziecie państwo tutaj.

Kolor naturalny biały bez dodatku barwników.

Kolor produktu może się różnić od koloru widocznego na zdjęciach - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 

Bezpośrednio od Producenta

Gwarancja 10 lat 

(dotyczy zakupów bezpośrednio u producenta marki Alergika)

Alergika - w trosce o Twój sen

Wysyłamy Paczki do Krajów Unii Europejskiej

Więcej informacji o kosztach transportu pod adresem e-mail: kontakt@alergika.pl lub tel. 790897800

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie Alergika w obrębie domeny www.alergika.pl oraz na innych platformach handlowych są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.
Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

  

Nowy
Kolor
Naturalny Biały
Czas realizacji
2-4 dni
Opinie (4)
Ocena